Młodzież

Klub Młodzieżowy to miejsce, w którym młodzi ludzie mogą realizować swoje pasje, zainteresowania oraz spędzić czas na rozrywce. Jest to miejsce, w którym będziesz mógł doświadczyć prawdziwej przyjaźni oraz poznasz nową jakość życia. A do tego będziesz mógł spędzać czas z fantastycznymi ludźmi.

Dotychczasową grupę tworzy lekko zwariowana młodzież z Malborka (i nie tylko), która jest na maxa zakochana w Jezusie:) i która chce od życia czegoś więcej:)

Co robimy? Spędzamy czas na budowaniu relacji ze sobą i z Jezusem, rozmowie o życiu młodych ludzi, ich problemach, wyzwaniach i pasjach. Również jest to czas dobrej zabawy, wspólnych wycieczek, grillowania, wypadów do kina itp.

Ponadto dysponujemy super pomieszczeniem, w której znajdują się między innymi: piłkarzyki, ping-pong, bilard i wiele różnych czadowych gier.

Jeżeli szukasz przyjaźni, potrzebujesz kogoś, kto Cię zrozumie, pomoże lub udzieli wsparcia, to miejsce jest dla ciebie, a jeżeli chcesz się po prostu dobrze bawić i wylightować, a przy tym nadać swojemu życiu cel i jakość, to miejsce jest również dla ciebie.

Czekamy na ciebie!

Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godz. 18:00 w Klubie Młodzieżowym „LightStation” (Malbork, Al.  Wojska Polskiego 478, wejście z tyłu budynku)